Ankarada ve Türkiyenin her yerinde hizmet veren firmamız Çekicim Oto Kurtarma oto çekici işini kaliteli ve profesyonel anlamda en iyisini yapan ilk ve tek araç nakliyesi firmasıdır.

Aracınız nerede kaldıysa bizi arayın kurtaralım. Bizi günün her saatinde arayabilirsiniz. Uzun yol nakliyesi için firmamızdan fiyat almadan araç taşıması yaptırmamanızı öneririz. Gece veya gündüz arayabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız.

Acil Çağrı Hatlarımız
+9 0507 103 59 69
+9 0535 862 44 29

Oto çekici hizmeti veren firmamız araçlarınızı kendi aracı gibi görür ve özenle taşıma gayretiyle sizlere yardımcı olur.

Firmamız 50 TL'den başlayan fiyatlarıyla 7/24 saat hizmet vermektedir. Ankara'nın her yerinde en hızlı oto çekici işlerinizi yapmak için hizmet vermekteyiz.

Firmamız başka şehirlere şehirler arası araç taşıma işini de en uygun fiyat garantisi ile araçlarınızı çeker ve güvenli bir şekilde adrese teslim eder. Firmamız müşterilerin bizi araması ile araçlarını vakit kaybetmeden bulunan noktadan alır ve istenilen servise, adrese veya tamirciye güvenli bir şekilde teslim eder. Firmamız en uygun fiyatlarla sizlere oto çekici hizmeti verdiği için bizden fiyat almadan aracınızı çektirmemenizi öneririz. Firmamız Ankara'da ve şehirler arasında araç nakliyesi, çekici hizmeti, araç çekici, acil kurtarıcı, oto kurtarıcı, oto yol yardım dalında sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyar.


FİRMAMIZIN AVANTAJLARI

1

Siz neredeyseniz biz oradayız. Yani siz aracınızın nerede olduğunu bizleri arayarak söylediğiniz takdirde firmamızın profesyonel çalışanları vakit kaybı yaşamadan aracınızın yanında olurlar ve istediğiniz servise, adrese, tamirciye güvenli bir şekilde ulaştırır.

2

Web sitemiz siz değerli müşterilerimizin rahatlıkla kullanabileceği ve telefon numaralarına tıklanarak kolay bir şekilde bizlere ulaşabileciğiniz şekilde tasarlanmıştır.

3

Firmamız en uygun fiyat teklifleri ile sizlere hizmet sunmaya hazırdır.

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI

Çekicim Oto Kurtarma Firması sadece Ankara sınırları içinde değil şehir dışında da hizmet vermektedir.

ÇEKİCİM OTO KURTARMA

img

Ankara Oto Kurtarma

img

Ankara Oto Çekici

img

Ankara Acil Yoı Yardım