ANKARA OTO KURTARMA-OTO ÇEKİCİ-ANKARA YOL YARDIM

Ankara Oto Kurtarma Ankara’da ve Türkiyenin her yerinde çekici hizmeti veren firmamız Çekicim Oto Kurtarma, oto çekici işini kaliteli ve profesyonel anlamda en iyisini yapan ilk ve tek araç nakliyesi firmasıdır. Çektiğimiz araçlar müşterilere en kısa sürede ulaştırılır ve güvenli bir şekilde araç sahibine teslim edilir. Firmamız müşterilerin bizi araması ile araçlarını vakit kaybetmeden bulunan noktadan alır ve istenilen servise, adrese veya tamirciye güvenli bir şekilde teslim eder.

Acil Çağrı Hatlarımız
+9 0507 103 59 69
+9 0535 862 44 29

ankara oto kurtarma, ankara araç çekici, ankara oto çekici, ankara çekici telefonları, ankara oto kurtarıcı iletişim, çayyolunda oto kurtarma, çayyolu çekici, çayyolu oto çekici, çayyolunda oto çekici, çayyolu iletişim, iletişim çayyolu, karapürçek oto kurtarma, karapürçek çekici, pursaklarda oto kurtarıcı, pursaklar çekici, ankara oto çekici hizmeti veren firmamız uzun yıllardır kazandığı tecrübesiyle Ankarada ve diğer şehirlerde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Her ne kadarda bu işi yapan yüzlerce firma varsada bizim diğer firmalardan farkımız müşterilerimizi anlamak ve memnun olmasını sağlamaktır. Araç nakliyesi işi çok dikkat gerektiren ve tecrübeye dayalı bir iştir. Bizim burada yaptığımız iş bu işin içinde olmayan kişilere kolay gelebilir ama tahmin edildiği gibi kolay bir iş değildir. Bu işi kesinlikle işini iyi yapan profesyonel kişilerce yapılması gerekmektedir. Burada anlatmaya çalıştığımız nokta belgesiz ve yetkisiz bir şekilde oto kurtarıcılık yapan kişilerdir. Bu kişilerin yapmış olduğu tüm işler çok riskli ve güvenli değildir.

Ankara Oto Kurtarma çekici hizmeti vermek için sizlerden gelecek olan telefonları beklemekteyiz.


FİRMAMIZIN AVANTAJLARI

1

Siz neredeyseniz biz oradayız. Yani siz aracınızın nerede olduğunu bizleri arayarak söylediğiniz takdirde firmamızın profesyonel çalışanları vakit kaybı yaşamadan aracınızın yanında olurlar ve istediğiniz servise, adrese, tamirciye güvenli bir şekilde ulaştırır.

2

Web sitemiz siz değerli müşterilerimizin rahatlıkla kullanabileceği ve telefon numaralarına tıklanarak kolay bir şekilde bizlere ulaşabileciğiniz şekilde tasarlanmıştır.

3

Firmamız en uygun fiyat teklifleri ile sizlere hizmet sunmaya hazırdır.

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI

Çekicim Oto Kurtarma Firması sadece Ankara sınırları içinde değil şehir dışında da hizmet vermektedir.

ÇEKİCİM OTO KURTARMA

img

Ankara Oto Kurtarma

img

Ankara Oto Çekici

img

Ankara Acil Yol Yardım